baisse-de-la-facture-1024x576

Nižší účty za elektřinu

Instalací solární instalace s vlastní spotřebou, úložištěm a hybridním střídačem IMEON uživatel výrazně ušetří na účtech za elektřinu. Jakmile si uživatel pořídí zařízení, může zdarma využívat elektřinu vyrobenou ze zdroje, jehož dostupnost není nijak omezena, ze sluneční energie.

Instalací solární instalace s vlastní spotřebou, úložištěm a hybridním střídačem IMEON uživatel výrazně ušetří na účtech za elektřinu. Jakmile si uživatel pořídí zařízení, může zdarma využívat elektrickou energii, která se vyrábí z neomezeného zdroje – sluneční energie. Bydlet v domě, který je energeticky soběstačný, znamená udělat velký krok k energetické nezávislosti.

Výroba energie potřebné pro potřeby domácnosti je nejen výhodná, ale podobá se i pěstování zahrady nebo řezání dřeva pro vytápění domu. Existuje mnoho důvodů, proč se uživatelé řešení IMEON rozhodli zajistit si soběstačnost svých domácností v oblasti elektrické energie, ale nejčastěji se objevují tyto důvody.

Pocit « svobody », který přináší výroba vlastní elektřiny.

Uspokojení z toho, že po pořízení zařízení je elektřina zdarma.

Bezpečnost dodávek elektřiny bez ohledu na ekonomické nebo politické souvislosti…

uspokojení z toho, že přispíváme k udržitelnému energetickému modelu tím, že se zbavujeme znečišťujících zdrojů energie.

Díky technologickému pokroku a klesajícím cenám solárních panelů a baterií už není bydlení v autonomním domě utopií. Nyní je možné a stále dostupnější osvobodit se od historických dodavatelů elektřiny, aniž by to bylo na úkor komfortu.

Jednou z výhod solárních systémů je také životnost fotovoltaických modulů. Většina výrobců totiž poskytuje na fotovoltaické panely záruku delší než 10 let a zkušenosti ukazují, že životnost solárních panelů je velmi často delší než 30 let. Tato životnost umožňuje uživatelům dlouhodobě investovat a nevyužívat bezplatnou elektřinu po mnoho let.