Baterie BYD BBOX LV

Aplikace BYD Battery umožňuje komunikaci a provoz solárních hybridních střídačů IMEON s lithiovými bateriemi značky BYD.

Aplikace « BYD », integrovaná do operačního systému IMEON OS ONE, je skutečnou novinkou vyvinutou společností IMEON ENERGY a je zdarma k dispozici uživatelům, kteří mají hybridní střídač IMEON.

Díky aplikaci jsou následující modely výrobků BYD kompatibilní s hybridními solárními střídači Imeon pro vlastní spotřebu s akumulací :

– BYD B-Plus L 2.5

– BYD Battery-Box 13.8

Datový list BYD B-Plus L 2.5 si můžete stáhnout zde a datový list BYD Battery-Box 13.8 zde.

O společnosti BYD Ltd :

Společnost BYD Company Ltd. je jednou z největších čínských soukromých společností. Od svého založení v roce 1995 společnost rychle získala rozsáhlé odborné znalosti v oblasti dobíjecích baterií a stala se silným zastáncem udržitelného rozvoje, který úspěšně rozšiřuje svá řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie po celém světě a působí ve více než 50 zemích a regionech. Vytvořením energetického ekosystému s nulovými emisemi – včetně cenově dostupné výroby solární energie, spolehlivého skladování energie a pokročilé elektrifikované dopravy – se stala lídrem v oblasti energetiky a dopravy. Společnost BYD je kótována na burzách v Hongkongu a Šen-čenu. Více informací o společnosti najdete na adrese : http://www.byd.com.

O společnosti IMEON ENERGY :

Společnost IMEON ENERGY není jen výrobcem hybridních solárních střídačů, ale neustále vyvíjí nové aplikace a pracuje na tématech souvisejících s umělou inteligencí, aby zlepšila výkon svých řešení a spokojenost uživatelů hybridních střídačů IMEON.

Kontaktujte nás pro více informací o našich aplikacích.