1000 solutions pour changer le monde

IMEON ENERGY je součástí #1000 řešení, která mohou změnit svět!

Společnost Imeon Energy byla vybrána mezi 1000 řešení mezinárodní značky Solar Impulse jako "Efektivní řešení", jejímž cílem je vyzdvihnout udržitelná a ekologická řešení.

Imeon Energy je jedním z 1000 řešení mezinárodní značky Solar Impulse jako “Efektivní řešení”, která zdůrazňuje udržitelná a ekologická řešení.

Společnost Imeon Energy, francouzský lídr v oblasti hybridních solárních střídačů, bere velmi vážně hlavní výzvy 21. století: globální oteplování a omezování přírodních zdrojů. Hlavním problémem obnovitelných zdrojů energie je nemožnost vyrábět konstantním způsobem, proto řešení společnosti Imeon Energy integrují umělou inteligenci, která optimalizuje řízení toků, solární výrobu a skladování energie pomocí hybridní technologie Imeon.

Udělení této značky je uznáním práce výzkumných a vývojových týmů společnosti Imeon Energy v oblasti technologie solárních střídačů IMEON a integrovaného operačního systému “OS.ONE” jako přímého příspěvku k ochraně životního prostředí.

Imeon solar nhybrid inverter is proud to be labeled as a Solar Impulse Efficient Solution

 

Tato značka se uděluje řešením, která prošla přísným hodnocením nezávislých externích odborníků.

Řešení vyvinutá společností IMEON ENERGY :

    Společnost IMEON ENERGY se připojila k výzvě #1000solutions, iniciativě nadace Solar Impulse, jejímž cílem je vybrat řešení, která splňují vysoké standardy ziskovosti a udržitelnosti, a představit je osobám s rozhodovací pravomocí, aby se urychlila jejich realizace.

    Označení je výsledkem hodnocení nezávislých externích odborníků a je založeno na ověřených normách.