Sledování výkonu

Společnost IMEON ENERGY vyvinula monitorovací rozhraní, které umožňuje uživatelům i instalatérům a distributorům vzdáleně sledovat provoz a výkon svých instalací postavených s hybridními střídači IMEON. Toto intuitivní webové rozhraní vytvořené v jazyce HTML5 je přístupné z jakéhokoli digitálního zařízení (PC, tablet nebo chytrý telefon). Je důležité vzít v úvahu, že pro přístup k monitorování IMEON je nutné, aby byl střídač připojen k webu a odesílal informace na náš server.

Aby se uživatel mohl připojit k tomuto monitorovacímu rozhraní, musí mít vyhrazený účet. Tento účet vytváří instalatér, který provádí instalaci solární samospotřeby. Po vytvoření účtu obdrží uživatel e-mail s přihlašovacím jménem a heslem, které mu umožní přístup ke službám.Pro připojení k monitorování IMEON se pak uživatel musí identifikovat na adrese https://monitoring.imeon-energy.com/login.

Na této webové monitorovací platformě bude mít uživatel vzdálený přístup ke všem historickým údajům o provozu svého systému vlastní spotřeby: výroba elektřiny vyrobená fotovoltaickým zařízením, podíl výroby spotřebované přímo, podíl výroby uložené v bateriovém parku, podíl solární výroby dodané do veřejné distribuční sítě. Je důležité vzít v úvahu, že připojení měniče IMEON k webu vám umožní využít 10letou záruku výrobce.