imeon-monitoring-map

správa parku

Stránka Mapa, která je určena pro instalátory a distributory řešení IMEON ENERGY a je integrována do monitorovacího rozhraní IMEON, umožňuje okamžitě zjistit provozní stav instalovaných solárních střídačů. U všech měničů, jejichž pozice byla zadána při vytvoření monitorovacího účtu, je možné na této stránce okamžitě zobrazit jejich provozní stav. Zájmem instalatéra je mít možnost dohlížet na svůj instalační park, aby mohl rychle zasáhnout, když to systém vyžaduje.

Na mapě jsou solární střídače označeny sběrači. Barva geolokátorů se mění v závislosti na shromážděných údajích: zelená znamená správnou funkci, blikající zelená signalizuje pomalé připojení, červená znamená, že se měnič zastavil kvůli chybě, oranžová upozorňuje na nekritický problém a černá znamená, že zadané sériové číslo není správné.

Toto značení umožňuje instalátorům solárních střídačů sledovat stav solárních střídačů v přímém přenosu. Na mapě může instalatér kliknout na solární střídač a zkontrolovat okamžitou výrobu a události, které se na solárních střídačích vyskytly, aby se mohl rozhodnout o zásahu na místě. Umístění solárních střídačů na mapě se provádí podle adresy autonomního domu uvedené při registraci. Pokud se výběr zeměpisné polohy nezobrazí, znamená to, že adresa zadaná pro samostatný dům není rozpoznána.

Za mapou následuje tabulka, která umožňuje procházet všechny instalace a filtrovat je pomocí vyhledávání v poli v pravém horním rohu tabulky a také podle provozního stavu solárních střídačů. Pro instalátory solárních systémů je to také místo, kde lze vytvářet nové uživatelské účty.