Imeon měniče

Hybridní měnič IMEON

Technologie integrovaná v hybridních solárních střídačích IMEON je ideální pro skutečné řízení energie z více zdrojů. Nyní je možné přímo spotřebovávat vlastní solární produkci, ukládat ji do baterií pro pozdější použití nebo pro případ výpadku proudu, dodávat nebo odebírat ze sítě pouze v případě potřeby.

Hybridní střídače IMEON jsou koncentrátem technologií a inovací. Implementace umělé inteligence umožňuje zařízením IMEON porozumět svému okolí a přizpůsobit strategii řízení energie v souladu s cíli uživatele: autonomie, nižší účty za energii, bezpečné napájení…

Solární střídače IMEON pro vlastní spotřebu jsou nervovým centrem vaší solární instalace. IMEON má skutečné svědomí. Učí se, předvídá, předvídá… a přizpůsobuje svou činnost pomocí procesu “strojového učení”, aby učinil nejlepší rozhodnutí pro zvýšení vaší autonomie. IMEON je jediný solární střídač, která předvídá budoucnost. Jeho bezkonkurenční schopnosti, které jsou na trhu jedinečné, mu umožňují neustále se vyvíjet a integrovat nové funkce, čímž se zvyšuje jeho ziskovost.