Imeon-Energy-pass-French-Tech

Label FRENCH TECH

Inovace a mezinárodní obchodní dynamika společnosti IMEON ENERGY oceněny cenou PASS FRENCH TECH

Vláda byla přesvědčena, že je třeba podporovat vznik úspěšných začínajících podniků ve Francii, aby vytvářely ekonomickou hodnotu a pracovní místa, a proto na konci roku 2013 vytvořila Francouzskou technologickou iniciativu. Její filozofie: spoléhat se na iniciativy samotných členů French Tech, zdůrazňovat to, co již existuje, a vytvářet efekt sněhové koule. Iniciativa French Tech není o tom, že stát dohlíží, ale spíše o tom, že stát podporuje. Je to společná ambice, kterou řídí stát, ale kterou nesou a budují všichni aktéři.

“French Tech” se týká všech, kteří pracují ve francouzských start-upech ve Francii nebo v zahraničí. V první řadě podnikatelé, ale také investoři, inženýři, designéři, vývojáři, velké skupiny, sdružení, média, veřejní provozovatelé, výzkumné ústavy atd., kteří se na jedné straně zasazují o růst začínajících podniků a na druhé straně o jejich mezinárodní vliv.

« Společnost Imeon Energy je velmi hrdá na to, že je součástí této nové třídy zvolených úředníků,» vysvětluje Christophe Goasguen, prezident společnosti IMEON ENERGY. «Je to ocenění naší práce a našich inovací. Tento Pass French Tech by nám měl umožnit podpořit náš výzkum a vývoj a zároveň dodat společnosti důvěryhodnost při hledání finančních prostředků. Díky této značce se společnost IMEON ENERGY zviditelní a získá větší důvěryhodnost u svých zákazníků a dodavatelů i u institucí. Nyní doufáme, že toto další aktivum přinese obchodní výhody ve Francii i v zahraničí ».