Imeon app weather coupling

Weather Coupling

Tato aplikace IMEON umožňuje střídači vytvořit předpověď výroby solární instalace na následujících 24 hodin.

Vizualizace aplikace Weather Coupling

Aplikace “Weather Coupling ” je skutečnou novinkou dostupnou uživatelům, kteří mají hybridní měnič IMEON připojený k webu.

Tato aplikace využívá nejen údaje o počasí přepočtené na potenciální výrobu, ale také tyto údaje upravuje podle skutečné výroby solárního zařízení v místě výroby. Nejpřesnějším hloubkovým čidlem L je solární panel, protože je přesně umístěn v místě výroby a odráží přesné počasí v čase “T”!

Hybridní střídač IMEON provádí na základě korelace předpovědi počasí a okamžité výroby fotovoltaické elektrárny předpověď výroby solární elektrárny na následujících 24 hodin.

Tato data umožňují uživateli naplánovat provoz určitých spotřebičů, jako je pračka, myčka nebo sušička, podle předpokládané produkce. Na základě předpovědi produkce systému je velmi snadné vytvořit si vlastní čas mimo špičku solárních elektráren.

Údaje vypočtené v této aplikaci slouží k provozu pomocných aplikací, jako je “Smart-Load”, která na základě křížového porovnání těchto údajů s údaji aplikace “Forecast Consumption” a algoritmů umělé inteligence plánuje spuštění různých elektrických spotřebičů s cílem maximálně využít produkci vyrobenou fotovoltaickým zařízením a zvýšit míru autonomie vybaveného objektu.

Mnohem více než jen výrobce hybridních solárních střídačů IMEON ENERGY neustále vyvíjí nové aplikace a pracuje na tématech souvisejících s umělou inteligencí s cílem zlepšit výkon svých řešení a spokojenost uživatelů hybridních střídačů IMEON.

Kontakt pro více informací o našich aplikacích

.