X-TREM ESS pro vlastní spotřebu v terciárním sektoru a průmyslu

Společnost IMEON oznamuje uvedení řešení pro vlastní spotřebu v terciárním sektoru a průmyslu: X-TREM ESS

Tato nová řada výrobků, vyvinutá týmy společnosti IMEON ENERGY v Brestu, je určena pro solární zařízení pro vlastní spotřebu v průmyslu a sektoru služeb. Systém X-Trem ESS je vhodný pro instalace s výkonem až MW a MWh uložené energie.

X-TREM ESS je komplexní systém integrující výkonovou elektroniku (MPPT, PCS), ukládání energie (lithiové baterie) a systém řízení energie (EMS). Řešení je určeno k instalaci ve venkovním prostředí a dodává se smontované a připravené k připojení, aby se omezil zásah týmů, které mají na starosti instalaci na místě.

Všechny komponenty řešení X-TREM ESS jsou integrovány do klimaticky řízené skříně, která umožňuje implementaci v extrémních povětrnostních podmínkách a zároveň zajišťuje optimální životnost komponent. Systém X-TREM ESS rovněž obsahuje operační systém OS.ONE, který využívá algoritmy umělé inteligence k optimalizaci životnosti úložiště energie.

Systém X-TREM ESS má záložní funkci a lze jej použít i pro elektrifikaci izolovaných míst (s generátorem nebo bez něj).

Některé výhody řešení X-TREM ESS :

  • Záruka až 10 let na celé řešení
  • Možnost paralelního zapojení až do MW
  • Velmi zjednodušená instalace
  • Robustní a odolné proti povětrnostním vlivům

 

 

 O společnosti IMEON ENERGY:

 Společnost IMEON ENERGY působí v oblasti výkonové elektroniky a přeměny energie od roku 2013. Společnost vyvíjí inteligentní řešení pro solární systémy pro vlastní spotřebu s ukládáním energie. Hybridní solární střídače IMEON jsou dostupné ve více než 70 zemích prostřednictvím sítě téměř 40 distributorů.