Imeon online Imeon ONLINE plateforme internet de supervision

Dohled nad instalací

Pomocí intuitivního rozhraní systému IMEON ENERGY Monitoring můžete v několika jednoduchých grafech zobrazit všechny informace týkající se vaší instalacesolární vlastní spotřeby.

Připojení k monitorování

Dohled nad instalací z konce světa

Podívejte se na provoz své solární instalace pro vlastní spotřebu a získejte přístup k historickým datům. Monitorování IMEON, které je umístěno v cloudu IMEON a je přístupné prostřednictvím internetového připojení, umožňuje zobrazit prvky týkající se vaší solární instalace pro vlastní spotřebu.

Ideální nástroj pro instalatéry

Vyhrazený prostor umožňuje instalatérům fotovoltaických zařízení vzdáleně sledovat provoz všech jejich instalací, protože mají k dispozici všechny informace potřebné k provádění diagnostiky. Jedná se o cennou pomůcku pro zajištění rychlé reakce zákazníků.

Intuitivní rozhraní

IMEON Online je k dispozici v několika jazycích (angličtina, francouzština, španělština, němčina, italština, čeština) a lze k němu přistupovat z jakéhokoli zařízení: počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Různé karty umožňují rychle a snadno zobrazit základní informace o vaší instalaci.

Vizualizace výkonu systému

Díky ergonomickému rozhraní můžete okamžitě vizualizovat svou výrobu a spotřebu elektřiny.

Imeon online solar inverter

Kde najdu prodejce IMEON?

Tyto Hybridní solární střídače IMEON distribuuje více než 30 prodejců po celém světě, kteří pokrývají téměř 70 zemí. Tito partneři jsou vybíráni na základě své odbornosti a schopnosti poskytovat nejlepší služby.

Najděte svého distributora

  • Restez informé