Technologie Imeon Over-The-Air

Vzdušnou cestou

Na rozdíl od jiných solárních střídačů na trhu je solární střídač IMEON škálovatelný. Je vybaven procesorem Texas Instruments ARM Cortex a 8GB pamětí a je navržen tak, aby jej bylo možné průběžně aktualizovat. Jeho úložná kapacita umožňuje integrovat aktualizace ve formě stažitelných aplikací prostřednictvím správce modulů, který je k dispozici v operačním systému IMEON. JEDEN PROGRAM. Tyto aplikace budou moci aktualizovat váš hybridní střídač PV, jakmile budou uvolněny. Umožní mu přizpůsobit se nejnovějšímu technologickému vývoji (elektromobilita, chytrá domácnost, Iot…) a případným regulačním změnám.

Díky zabudované umělé inteligenci je váš fotovoltaický střídač IMEON schopen shromažďovat data (profily spotřeby a výroby atd.) a analyzovat je, aby mohl upravovat své chování a neustále zlepšovat celkový výkon solární instalace.

IMEON je jediný solární střídač na trhu, který tuto technologii integruje. Vybavit se fotovoltaickým střídačem IMEON dnes znamená vsadit na budoucnost. Díky svým vlastnostem a schopnosti se vyvíjet je IMEON nezbytnou součástí solárních zařízení pro vlastní spotřebu s bateriemi.