Dyness

Aplikace « Dyness » umožňuje komunikaci a provoz solárních hybridních střídačů IMEON s lithiovými bateriemi Dyness.

Aplikace « Dyness», integrovaná do operačního systému IMEON OS ONE, je skutečnou novinkou vyvinutou společností IMEON ENERGY a je zdarma k dispozici uživatelům, kteří mají hybridní střídač IMEON.

Díky této aplikaci jsou následující modely výrobků Dyness kompatibilní s hybridními solárními střídači Imeon pro spotřebu energie s akumulací:

– Modul Dyness B4850

– Dyness Powerbox

Zde si stáhněte datový list baterie Dyness.

O společnosti Dyness Ltd:

Společnost Dyness Clean Energy Co. Ltd. je výrobcem systémů pro skladování energie z čínského města Xi’an. Posláním společnosti Dyness je podporovat zdravý energetický řetězec za rozumnou cenu a usnadňovat uživatelům a energetickým společnostem přechod na ekologickou výrobu energie. Dyness Powerbox využívá chemii baterií LiFePO4, a přestože je k dispozici ve čtyřech standardních velikostech (2,4 kWh, 4,8 kWh, 7,2 kWh a 9,6 kWh), lze standardní boxy paralelně propojit a dále tak rozšířit úložnou kapacitu.

O společnosti IMEON ENERGY:

Společnost IMEON ENERGY není jen výrobcem hybridních solárních střídačů, ale neustále vyvíjí nové aplikace a pracuje na tématech souvisejících s umělou inteligencí s cílem zlepšit výkon svých řešení a spokojenost uživatelů hybridních střídačů IMEON.

Kontaktujte nás pro více informací o našich aplikacích