OS. one appli final OS. ONE +40 integrovaných aplikací zaměřených na optimalizaci vlastní spotřeby macbookpro parametrage imeon energy pc ipad imeon weather coupling imeon energy tablette iphone imeon timeline imeon energy appli phone OS. ONE inteligentní operační systém, který zajistí autonomii vaší domácnosti.

IMEON OS. ONE

solární střídač IMEON obsahuje inteligentní operační systém, ke kterému lze přistupovat na jakémkoli digitálním zařízení (počítači, tabletu nebo chytrém telefonu) prostřednictvím WiFi nebo ethernetového portu IMEON. Operační systém komunikuje s různými periferiemi, jako je chytrý měřič nebo lithiové baterie, s cílem inteligentně řídit autonomní domácnost.

Monitorování událostí
Aplikace Timeline, integrovaná do programu IMEON OS ONE a vzdáleně viditelná pro instalatéry prostřednictvím monitorovacího…
add
imeon-manager-operating-mode
Volba provozu
  Hybridní střídač IMEON má různé provozní režimy (smart grid, on-grid, off-grid a záložní), které…
add
imeon-manager-parametrage
Konfigurace měniče
FV-střídač IMEON lze snadno konfigurovat prostřednictvím intuitivního rozhraní IMEON OS ONE. IMEON OS ONE je…
add
Správa baterií
Správa baterií
  Aplikace OS ONE společnosti Imeon Energy obsahuje inteligentní systém správy baterií s názvem Battery…
add

Intuitivní rozhraní

OS. Aplikace ONE je navržena tak, aby byla přístupná a snadno použitelná pro všechny typy médií. Různé karty umožňují jednoduše a rychle zobrazit základní informace o vaší instalaci.

Rychlé a snadné nastavení

Díky integrovanému webovému serveru přístupnému přes WiFi nebo Ethernet můžete zařízení IMEON snadno nastavit z jakéhokoli připojeného zařízení.

K dispozici v jakémkoli médiu

OS. ONE je vícejazyčný operační systém (angličtina, francouzština, španělština, němčina, italština, čeština), který je k dispozici na jakémkoli zařízení: PC, tabletu, chytrém telefonu s operačním systémem Android, Windows a iOS. Je přístupný z jednoduchého webového prohlížeče.

OS-ONE, optimalizace výroby a spotřeby energie

Zlepšuje výkon vašeho systému v reálném čase pro optimální efektivitu.

Imeon OS ONE - Onduleur hybride

Aplikace IMEON

Společnost Imeon Energy neustále vyvíjí aplikace, které pomáhají uživatelům maximálně využít možnosti jejich hybridního střídače. OS ONE obsahuje knihovnu, která uživateli poskytuje řadu aplikací určených pro soukromé i profesionální uživatele.

viz všechny aplikace

Imeon app grid export control
Imeon app weather coupling
Imeon app multistacking
imeon application peak shaving
imeon application seasonal cutoff
UPnP-Server
imeon application imeon community
retrofit system
imeon application modbus server
Aplikace IMEON ENERGY VE nabíjení
imeon application battime predictor
imeon application full charge

Kde najdu prodejce IMEON?

Hybridní solární střídače IMEON distribuuje více než 30 prodejců po celém světě, kteří pokrývají téměř 70 zemí. Tito partneři jsou vybíráni na základě své odbornosti a schopnosti poskytovat nejlepší služby.

Najděte svého distributora

  • Restez informé