Kilowatt labs

Aplikace KILOWATT Labs Battery umožňuje komunikaci a provoz solárních hybridních střídačů IMEON s bateriemi značky KILOWATT Labs.

Aplikace “KILOWATT Labs”, integrovaná do operačního systému IMEON OS ONE, je skutečnou novinkou vyvinutou společností IMEON ENERGY a je zdarma k dispozici uživatelům, kteří mají hybridní střídač IMEON.

Nedávno dosažená kompatibilita mezi řešeními IMEON a superkondenzátory Kilowatt Labs umožňuje společnosti IMEON ENERGY nabídnout svým zákazníkům alternativu k tradičním elektrochemickým systémům, jako jsou olověné nebo lithiové baterie.

Software optimálně řídí proces nabíjení a vybíjení modulů: SIRIUS 3,55 kWh Kondenzátorový modul SIRIUS 7100 48 B.

Datový list pro ukládání kilowattů ke stažení zde.

O společnosti Killowatt Labs :

Kilowatt Labs je technologická společnost se sídlem v New Yorku, která se zaměřuje na vytváření inovativních produktů pro řešení světových energetických problémů. Společnost navrhuje, vyrábí a prodává řešení pro skladování a správu energie, která poskytují nebývalý výkon v široké škále průmyslových, komerčních a rezidenčních aplikací a zároveň usnadňují integraci obnovitelné energie do konvenčních energetických distribučních systémů, čímž se energie stává spolehlivou a dostupnou všude, včetně oblastí s nedostatečnou obsluhou.

O společnosti IMEON ENERGY :

Společnost IMEON ENERGY není jen výrobcem hybridních solárních střídačů, ale neustále vyvíjí nové aplikace a pracuje na tématech souvisejících s umělou inteligencí s cílem zlepšit výkon svých řešení a spokojenost uživatelů hybridních střídačů IMEON.

Kontaktujte nás pro více informací o našich aplikacích