LED Smart Lighting-1 (1)

Smart Lighting

Tato aplikace umožňuje odesílání informací uživateli prostřednictvím připojeného osvětlení Philips Hue.

obrázek aplikace Smart Lighting

Aplikace «Smart Lighting », integrovaná do operačního systému IMEON OS ONE, je skutečnou inovací vyvinutou společností IMEON ENERGY a je k dispozici zdarma uživatelům, kteří mají hybridní střídač IMEON.

Schopnost komunikovat s řadou světel Philips Hue je ideálním způsobem, jak předávat informace prostřednictvím světelných signálů uživatelům hybridních solárních měničů IMEON.

Parametry pro provoz světel je možné snadno nastavit z konfiguračního rozhraní aplikace « Smart Lighting ». V tomto rozhraní bude uživatel moci naprogramovat vysílání signálů podle následujících parametrů :

  • Stav nabití akumulátoru připojeného k solárnímu měniči IMEON: kontrolka může svítit zeleně, oranžově nebo červeně v závislosti na stavu nabití akumulátoru.
  • Průměrný odběr energie (spotřeba) za poslední tři minuty: je možné rozsvítit lampu zeleně, oranžově nebo červeně v závislosti na spotřebě energie v domě během této doby.
  • Míra vlastní produkce (nebo autonomie) za poslední tři minuty: v závislosti na míře vlastní produkce dosažené během této doby je možné rozsvítit lampu zeleně, oranžově nebo červeně.

Aplikace « Chytré osvětlení », kterou vyvinula společnost IMEON ENERGY, je způsob, jak uživatele upozornit na jejich spotřební návyky a přimět je, aby je změnili. Vybavení solárním zařízením pro vlastní spotřebu skutečně umožňuje uživatelům ušetřit peníze na účtech za elektřinu, ale nejlepších výsledků dosahují uživatelé, kteří se podílejí na optimalizaci své spotřeby s ohledem na údaje ze svého solárního zařízení: přesouvají provoz některých spotřebičů během dne (kdy je výroba optimální) nebo snižují spotřebu v období slabého slunečního svitu.

Společnost IMEON ENERGY je mnohem více než pouhým výrobcem hybridních solárních střídačů – neustále vyvíjí nové aplikace a pracuje na tématech souvisejících s umělou inteligencí, aby zlepšila výkon svých řešení a spokojenost uživatelů hybridních střídačů IMEON.

Contactez-nous pour plus d’informations sur nos applications.