TIMELINE EVENTS

Tato aplikace byla vyvinuta s cílem umožnit uživatelům a instalátorům střídačů IMEON snadno sledovat různé události, ke kterým dochází na jejich solární instalaci s vlastní spotřebou.

Obrázek aplikace TIMELINE EVENTS

Aplikace “Časová osa událostí”, integrovaná do operačního systému IMEON OS ONE, je skutečnou novinkou vyvinutou společností IMEON ENERGY a je zdarma k dispozici uživatelům, kteří mají hybridní střídač IMEON.

S cílem pomoci instalatérům a poskytnout skutečné sledování výkonu solárních zařízení vybavených hybridním střídačem IMEON vyvinuly naše týmy tuto aplikaci, která sleduje události zaznamenané lokálně hybridním střídačem. K “Časové ose událostí” lze přistupovat dvěma způsoby: lokálně prostřednictvím rozhraní IMEON OS ONE a vzdáleně připojením k rozhraní IMEON ONLINE (pouze pokud je měnič připojen k internetu). Zaznamenané události lze třídit podle kategorií (varování, chyby…) nebo podle časové osy a zobrazit je ve formátu tabulky pro filtrování a zjednodušení vyhledávání informací.

“Časová osa Události je jednou z prvních aplikací, které byly vyvinuty a integrovány do knihovny rozhraní OS ONE. Z dosavadních ohlasů uživatelů a montážních firem vyplývá, že oceňují tento nástroj, který může být jednoduchým zdrojem informací nebo skutečným diagnostickým nástrojem velmi užitečným pro montážní firmy. Protože je aplikace přístupná na dálku, šetří montážním pracovníkům náklady a čas strávený cestou na místo, kde je potřeba provést diagnostiku instalace. Poslední oceňovanou věcí je, že při zásahu není nutná přítomnost uživatelů (vlastníků pozemku), a proto se plánování zásahů výrazně zjednodušuje.

Společnost IMEON ENERGY je mnohem více než jen výrobcem hybridních solárních střídačů, neustále vyvíjí nové aplikace a pracuje na tématech souvisejících s umělou inteligencí, aby zlepšila výkon svých řešení a spokojenost uživatelů hybridních střídačů IMEON.

Kontaktujte nás pro více informací o našich aplikacích